Kuchnia na wymiar – idealne dopasowanie

0

Czasy, w których w sklepach z meblami wybór był naprawdę słaby, już dawno minęły. Teraz nie kupujemy już tego, co jest na stanie, ale możemy przebierać w najróżniejszych wzorach umeblowania do każdego wnętrza. W przypadku kuchni jednak nawet tak spory wybór gotowych mebli nie zawsze jest rozwiązaniem. To właśnie do tego pokoju o wiele częściej zamawia się meble na wymiar.

Obecnie firm, które zajmują się wykonawstwem mebli na zamówienie, jest naprawdę sporo, więc bez problemu można wybrać taką w swojej okolicy i zlecić jej zbudowanie kuchni według swoich wymagań, gustu oraz pobranych wymiarów. Ceny nie są wyjątkowo wysokie i zasadniczo są porównywalne z gotowymi meblami kuchennymi, niemniej zależne są od wybranych materiałów – za te lepszej jakości trzeba będzie zapłacić więcej.

Nie tylko do małej kuchni

Problem niezbyt dobrej ustawności dotyczy w szczególności małych kuchni, ale nie jedynie. To tutaj liczy się każdy centymetr, dlatego gotowych mebli zwykle nie da się tutaj dopasować idealnie. Rozwiązaniem są meble wykonane na zamówienie. W tym przypadku pracownik firmy wykonującej meble tego rodzaju przyjeżdża do klienta i na miejscu pobiera wszystkie niezbędne wymiary. Można także wybrać określony sposób wykończenia mebli – ich frontów, blatów, akcesoriów kuchennych. Tutaj zwykle do dyspozycji są setki różnorodnych propozycji – drewno, płyty różnych typów, szkło w licznych kolorach. Po wykonaniu mebli, co zwykle trwa kilka tygodni, firma przyjeżdża z nimi do klienta i przeprowadza montaż na miejscu.

Wybierz sprzęty AGD do zabudowy

Zamiast zwykłej kuchenki, zmywaki czy lodówki do kuchni na wymiar chętnie wybierane są te to zabudowy. Sprzęty do zabudowy nie są droższe od tych standardowych, dlatego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Mogą być dyskretnie ukryte w obudowach takich samych jak pozostałe meble, co powoduje, że cała kuchnia wygląda jeszcze bardziej elegancko

Kuchnia zaprojektowana przez specjalistów

Same meble są oczywiście najważniejszym elementem w kuchni, ale również muszą być odpowiednio ustawione. Nie można też zapominać o innych elementach aranżacji – podłodze, ścianach, suficie, oświetleniu, dekoracjach. Dlatego wtedy, gdy szuka się pomysłów na efektownie wyglądającą kuchnię, warto zdecydować się na kompleksowe usługi projektowania.

Taką obsługę można uzyskać w MonoStudio w Krakowie i Katowicach. To studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem wnętrz, w tym również kuchni i mebli kuchennych na zamówienie. Z ofertą i realizacjami studia można zapoznać się już teraz na stronie internetowej pod adresem: http://www.monostudio.pl/projekty/prywatne/54-projektowanie-kuchni.

Zatem zamówienie mebli kuchennych na wymiar jest naprawdę doskonałym rozwiązaniem. Decydując się dodatkowo na usługi projektowania całej kuchni, można uzyskać wspaniale wyglądające wnętrze, które równocześnie będzie funkcjonalne. Ceny nie są wysokie, dlatego warto zdecydować się na taką inwestycję – dzięki niej, co ciekawe, można również podwyższyć wartość swojego domu.

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź