Naklejki alternatywą dla nudnej ściany!

0

Podczas aranżacji naszego wnętrza, szukamy różnego rodzaju inspiracji. W tym celu albo przeglądamy kolorowe czasopisma albo klikamy w strony pojawiające się w Internecie. W niektórych przypadkach odwiedzamy też swoich znajomych, którzy całkiem niedawno kupili mieszkanie. Tak czy inaczej, zwykle szukamy czegoś, co zdecydowanie mocno wpłynie na późniejszy kształt naszego całego wyposażenia. Podążając lawiną pomysłów i alternatywnych przykładów dekorowania wnętrza, zapominamy o najważniejszym, o ścianach, które zwykle są kluczem do odniesienia sukcesu.

Wykańczając domowe ściany możemy wykorzystać różne rodzaje materiałów. Często ograniczamy się do przemalowania ich farbą. Zapominamy, że w świecie dekoracji ścian istnieją jeszcze kolorowe naklejki.

naklejki-pixers (4)

Ich format oraz nietuzinkowa grafika może stanowić aranżacyjną „kropkę nad i”. Być czymś, dzięki czemu nasze wnętrze wreszcie zyska niebanalną formę.

naklejki-pixers (3)

Naklejka, a zainteresowania

Zwykle wybieramy ją, kierując się tym, co lubimy, co nas interesuje. Jeśli lubisz podróżować, z pewnością wybierzesz tutaj naklejkę przenoszącą cię na ulicę Londynu lub Paryża. Jeśli Twoim zdecydowanym faworytem na idealne spędzenie czasu wolnego jest sport, to dobrym wariantem będzie naklejka nawiązująca do dziedziny sportu, który uprawiasz. Lubisz gotować? Pewnie będziesz się rozkoszował w przepysznych portretach jedzenia.

naklejki-pixers (2)

Naklejka, a dusza

Kobiety charakteryzują się nieco innym podejściem do piękna niż mężczyźni. Jako główny element swojej naklejki z pewnością wybiorą naturę, swój autoportret, sylwetkę modelki lub słodkiego psiaka. Mężczyzna wybierze coś bardziej surowego. Być może będzie to klasyczne auto, a może ulubiony bohater filmowy. Z pewnością będzie to coś mocnego, wyrazistego i nie zawsze kojarzącego się wyłącznie z pozytywnym charakterem.

naklejki-pixers (1)

 

Można powiedzieć, pokaż mi swoją naklejkę, a powiem Ci kim jestem. Zwróćmy na to uwagę, wybierając swoją, oryginalną do własnego mieszkania.

Więcej inspiracji dotyczących naklejek, obrazów na płótnie oraz fototapet znajdziesz na stronie pixers.pl

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź