Taras inspiracje

2

Inspirujące zdjęcia tarasów i ogrodów.

Taras to miejsce szczególne – jeszcze nie ogród, lecz zaproszenie do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Bez względu czy jest on mały czy ogromny, podstawowym wyposażeniem każdego tarasu są meble ogrodowe. Musi być na czym usiąść, by spokojnie wpatrywać się w nocne niebo. Taras to miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. Pamiętajmy więc o większej ilości siedzeń i stole na grillowane specjały.

Meble ogrodowe kupimy w każdym dużym markecie i w wyspecjalizowanych sklepach. Klimat tworzą także dodatki, jak: donice, kwiaty i oświetlenie.

Błękitne poduszki - meble ogrodowe

Błękitne poduszki – meble ogrodowe

Meble tarasowe

Meble tarasowe

nowoczesny-ogrod-taras

Nowoczesny ogród

nowoczesny-taras-kominek ogród_kamyszki ogród-inspiracje ogród-kominek zadaszenie-taras-meble zadaszenie-tarasu altana-metalowa drewno-nowoczesny-taras duze-okno-na-taras inspiracje-ogrod kamień-taras kominek meble-na-taras modern-garden nowoczesna-altana-ogrod

Podziel się ze znajomymi

2 komentarze

  1. Carport Planet w

    Na etapie projektu tarasu warto zastanawić się nad jego ochroną. Najlepszym rozwiązaniem będzie jego zadaszenie. Jesteśmy producentem pergoli tarasowych, które wykonujemy pod wymiar tarasu. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski.

Pozostaw odpowiedź