TOP 3 Idealnych pralek dla Mężczyzny

0

Pralka 9 kg czy 4 kg, biała czy czarna, prosta czy wyposażona w liczne funkcje dodatkowe? Może Samsung Quick Drive lub Bosch VarioPerfect? Gdyby zapytano Cię o liczbę koni i rodzaj napędu, nie miałbyś problemu z odpowiedzią, ale zakup pralki to prawdziwy kłopot? Poniżej prezentujemy TOP 3 pralek w sam raz dla faceta, aby wybór stał się równie prosty jak w przypadku samochodu. Wśród nich m.in. Samsun, Gorenje oraz Hotpoint Ariston.

Obowiązki domowe zwykle dotyczą panów w mniejszym stopniu niż panie. Jeśli nawet mężczyzna potrafi obsługiwać pralkę czy piekarnik, robi to rzadziej i raczej mechanicznie. Jeśli jednak musi kupić sprzęt AGD do domu czy mieszkania, może czuć się zagubiony i nie wiedzieć, czym należy się kierować. Dla ułatwienia poniżej zamieszczamy TOP 3 pralki, które spełnią męskie wymagania – zarówno pod względem specyfikacji, jak i designu.

Samsung Quick Drive – pralka Inox

Pralka 9 kg będzie odpowiednia dla mężczyzny, który zajmuje się domowymi obowiązkami i ma dużą rodzinę. Ładowność jest na tyle optymalna, że nie trzeba robić prania codziennie. Zastosowanie technologii Samsung Quick Drive gwarantuje szybkie pranie przy niskim zużyciu energii, a także znakomitą skuteczność. Dodatkowe funkcje jak EcoBubble, Smart Control oraz AddWash sprawią, że pranie stanie się wyjątkowo proste, nawet dla opornych.

Samsung Quick Drive charakteryzuje się nie tylko świetnymi parametrami, ale także oryginalnym designem. Kolor stali nierdzewnej skomponuje się z męskim wnętrzem, ale także czarno-białą łazienką. Dlatego polecamy pralkę w kolorze Inox.

Gorenje WA 74 SY2B

Jeśli pralka Inox nie do końca Ci odpowiada ze względu na stalowy kolor, a Ty szukasz czarnej pralki, może zainteresować Cię model firmy Gorenje. Pojemność bębna wynosi 7 kg, więc będzie on optymalnym wyborem. Technologia sensorowa SensorIQ oznacza dobre rezultaty przy dobrze dobranej ilości wody i pobranej energii. Zastosowane w niej czujniki monitorują proces prania i dopasowują na bieżąco ustawienia.

Faceci są zapominalscy, a raz wprowadzonych ustawień nie lubią zapisywać ponownie – dzięki AdaptWash nie będą musieli. Pralka zapamiętuje np. szybkość wirowania dla konkretnego programu, jak i opcje dodatkowe. Aqua Stop z kolei sprawia, że na pewno nie grozi zalanie mieszkania! Te dodatkowe funkcje – podobnie jak w przypadku pralki Samsung QuickDrive – znacznie ułatwiają pranie i oszczędzają czas.

Hotpoint Ariston RSSG 603

Dla singla zaś idealny będzie model o mniejszej pojemności. Pralka 9 kg może okazać się za duża, jeśli mieszkasz sam. Warto wziąć pod uwagę urządzenia o ładowności np. 6 kg – jak Hotpoint Ariston RSSG 603. Na rynku dostępne są też mniejsze pralki, ale warto myśleć przyszłościowo. W tym modelu także znajdziesz wiele opcji dodatkowych, które ułatwią Ci pranie.

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź