Materace Koło

Trendy w aranżacji wnętrz 2017

0

Trendy 2017 roku niosą za sobą wiele zmian, których celem jest przede wszystkim ocieplenie wnętrz. Wybór modnych kolorów w tych sezonie nie jest przypadkowy. To głównie barwy ziemi, natury, które mają dodawać przytulności naszym wnętrzom. Co jeszcze będzie modne w tym sezonie?

ZWROT KU EKOLOGICZNYM TRENDOM

Ekologiczne trendy to próba przeniesienia do naszych mieszkań wszystkiego tego, co kojarzy się z lasem i spokojem. Bliskość przyrody przywołamy stosując barwy zieleni, a także poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów i kształtów. Drewno ma stanowić bazę lamp, ram, luster czy świeczników. Do łask powracają takie materiały jak korek oraz terakota, które swoją fakturą ocieplą pomieszczenie, czyniąc je bardziej przytulnym. Wszystko, co kojarzy się z lasem, ziemią, przyrodą powinno być wykorzystane w naszych domowych aranżacjach roku 2017.

NOWA PALETA KOLORÓW NA ROK 2017

2017 rok w kolorystyce wnętrz to kontynuacja zeszłorocznych trendów, a więc róż i pastele, które zostały wybrane kolorami roku 2016. W tym sezonie modna będzie również ciemna zieleń, która ma zdominować wnętrza lub występować w kompozycji z nasyconą czerwienią lub fioletem. Popularne powinny być również zestawy, w których naczelną rolę będą pełnić egzotyczne owoce i kwiaty cechujące się świeżością i pozytywnie usposabiające. Królowa roku 2017 – zieleń może być łączona z miedzią, złotem, które spowodują zespolenie wnętrza z naturą.

NOWE SPOJRZENIE NA NASZĄ SYPIALNIĘ

W sypialni królować będą wielkie łoża obdarzone tapicerowanymi zagłówkami. Nadchodzi czas przepychu i bogactwa puszystych koców, a także wygodnych kącików, gdzie możemy przyłożyć głowę po trudach dnia codziennego. Powinny się pojawić miękkie fotele czy sofy z szerokim, wygodnym siedziskiem, a na nich mnóstwo poduch oraz obowiązko wełniany koc.

SKANDYNAWSKI DESIGN ZAWSZE W MODZIE

Modny od wielu sezonów styl skandynawski może zostać przełamany kolorowymi dodatkami, które będą stanowić mocny akcent aranżacji.  Doskonale w tej roli sprawdzą się pastelowe odcienie różu czy turkus, jak również wspomniany wyżej fiolet, które z powodzeniem można zastosować na obiciach fotela czy sofy. W ten sposób styl scandi zyska świeżość i energię nie tracąc przy tym swojego wyjątkowego, minimalistycznego charakteru.

Polecamy również wysokiej jakości meble skandynawskie

Materace Koło
Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź