Przygotuj się na jesień z Miloo Home

0

Jesień to niezbyt lubiana pora roku, ze względu na szare, zimne i deszczowe polskie klimaty. Jednak jest to także czas refleksji, zadumy i spokojnego spędzania czasu w trakcie relaksu z bliskimi. Nie jest możliwe, aby zmieniać wystrój mieszkania co sezon, jednak dodatki i akcesoria mogą sprawić, że mieszkanie lub dom, będzie przytulnym i ciepłym miejsce, w trakcie chłodnych pór roku.

Jak przygotować mieszkanie na jesień?

Zdecydowanie należy skoncentrować się na dodatkach do kuchni, salonu i sypialni. Dodatki te powinny być przyjazne, w ciepłych i radosnych barwach, a także optymistyczne. Jesień, kojarzy się nie tylko z zimnem i deszczem, ale także z przysmakami, takimi jak dynie, nalewki, jabłka. Dekorując i aranżując wnętrza na jesień, można skoncentrować się na kuchni, jadalni i salonie, ponieważ są to miejsce, gdzie w jesienne wieczory spędzamy dużo czasu z rodziną, znajomymi, czy z osobami bliskimi. Piękny klimat mogą wprowadzić lampiony, świece i kubki, przygotowane na napar z gorącej herbaty. Ogromne znaczenie mają także poduszki, koce i pledy, które są przyjemnym i funkcjonalnym dodatkiem.

Styl art deco

Jednym z niebanalnych pomysłów na urządzenie kuchni lub salonu, jest dodanie akcesoriów charakterystycznych dla styl art deco. Złocenia, inkrustacje i czerpanie garściami z egzotyki oraz stylu empire sprawiają, że jest to wyjątkowo udany sposób na stworzenie klimatycznego, jesiennego wnętrza. Styl art deco dobrze współgra z dużymi przestrzeniami, a także z zamiłowaniem do luksusowych, pięknych wnętrz.

Kolekcja Velvet Castle

Wielość kolorów, bogate zdobienia, ciepło i harmonia, a także doskonała jakość wykonania i miękkość tkanin  to cechy charakterystyczne kolekcji Velvet Castle od  Miloo Home. Jest ona utrzymana w stylu art deco z nowoczesnymi elementami. W kolekcji znaleźć możemy poduszki, zegary naścienne, pledy, koce, fotele i ramki, oraz wazony. Są to dodatki, które mogą wzbogacić nasze pomieszczenia i sprawić, że aranżacja przyjemnego, jesiennego pomieszczenia nie będzie sprawiać problemów.

Kolekcja Le Boudoir

Romantyczna, kobieca, wyjątkowa i pełna smaku, elegancji oraz luksusu. Taka właśnie jest kolekca Le Boudoir, która składa się z mebli, ekskluzywnych sof do salonu, oraz dodatków i akcesoriów. Ten piękny styl, paryski romantyzm możesz przenieść do swojego jesiennego wnętrza, dodając piękne pledy w jesiennych barwach i kładąc je na kanapę, czy łózko, a także dbając o to, aby koce i poduszki były kwintesencją romantycznych chwil, spędzanych w trakcie jesiennych wieczorów.

Jesień nie musi być porą roku, która  kojarzy się tylko z zimnem i deszczem. Powrót do domu, który jest wyjątkowy, pięknie urządzony i sprawia wrażenie ciepłego i romantycznego, to doskonała część dnia. Dzięki temu romantyczne wieczory przy świetle świec lub kominka, a także piękne dodatki będą wprowadzały domowników w doskonały nastrój.

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź