Pudełka na paczki

0

Nie wiesz, w co zapakować swoją paczkę? Zajrzyj do naszej oferty, a w niej z pewnością odnajdziesz idealne pudełka i opakowania na swoją paczkę.

Z naszą pomocą, każdy z was zaprojektuje własne pudełko czy opakowanie na swoją paczkę i nie tylko. Swoje zamówienia może składać już od 30 pudełek, a otrzymacie Państwo je już po czternastu dniach. Dzięki wizualizacji 3D, Packhelp prezentuje przykłady pudełek na paczki z bezpiecznym zamknięciem, jak również pudełka na zamówienie czy pomysłowe pudełka na paczki. W kreowaniu własnych pomysłów, pomoże wam specjalny kreator online.

Projektowanie pudełek na paczki

Zastanawiasz się nad wyborem pudełka na paczkę? Jakie pudełko będzie odpowiednie? Jesteśmy firmą, która wysłucha każdego problemu klienta i postara się każdy problem rozwiązać. Dlatego też w naszej ofercie odnajdziecie Państwo to, czego akurat potrzebujecie do swojej paczki. Sam decydujesz czy chcesz zaprojektować jedno pudełko na paczkę czy może raczej zestaw opakowań na paczki. Wszystko z myślą o swojej firmie. W naszej ofercie możesz wybierać typ pudełek i ich rozmiar, które będą odpowiadały paczce.

W kreatorze zaprojektujesz ekologiczne (jeśli cenisz ekologię) pudełka fasonowe Eco White, Eco i Full Color, które nadadzą się na mniejsze paczki. Wykonane są z wytrzymałej i lekkiej tektury falistej, więc Twoja paczka nie zostanie uszkodzona w transporcie. W naszej ofercie odnajdziesz także pudełka produktowe klasyczne i z wieczkiem, które wykonane z eleganckiego kartonu Chromocard nadadzą się na ekskluzywne paczki, np. paczka biżuterii.

I na koniec wspomnimy również o pudełkach klapowych, które nadają się na paczki o większych gabarytach. Wykonane są z grubszej i bardziej wytrzymałej tektury falistej. Nadają się na wysyłkę paczek zbiorczych.

Wysyłanie paczek

U nas wysyłanie paczek stało się równie proste, jak pójście na pocztę. A to dzięki usłudze Ready2Send. Skierowana jest ona w szczególności do agencji PR i nie tylko. Ready2Send daje możliwość zrealizowania zamówienia za jednym razem, to znaczy, że w kreatorze dokonujesz projektowania i zamawiania swoich pudełek dodając do nich np. nadruk i składasz zlecenie na wysłanie paczki pod wskazany adres. Jak widać nie jest to proces skomplikowany, wystarczy, że do swojej paczki dobierzesz odpowiedni rozmiar pudełka, zaprojektujesz go online, a po dwóch tygodniach będą gotowe na Twoje paczki. Następnie wskazujesz Nam po uprzednim przygotowaniu paczek do nadania, gdzie mają one trafić, pod jaki adres. Staramy się to realizować jeszcze tego samego dnia.

Zatem wybierając dodatkowo usługę Ready2Send nie musisz się martwić o wysyłanie paczek, my się tym zajmiemy za Ciebie. Ty tylko projektujesz, zamawiasz i składasz zlecenie wysyłki paczki bądź paczek. Tym samym oszczędzasz czas i pieniądze.

Sprawdź naszą ofertę na pudełka z logo, pudełka z nadrukiem i pudełka kartonowe.

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź