Szwedzki styl w sypialni

0

Może się wydawać, że urządzenie sypialni to najprostsze zadanie. Wystarczy wybrać kolor ścian, podłogi, postawić jakieś wygodne łóżko, komodę oraz ciekawe oświetlenie. Może jest w tym sporo racji, ale trzeba też podkreślić, że stylowa sypialnia potrafi zrobić naprawdę wielkie wrażenie.

Trendy w urządzaniu sypialni na rok 2016 i 2017

sypialnie

Większość nowoczesnych magazynów o aranżacji wnętrz zaleca, by w najbliższym czasie zdecydować się na wyjątkowo ciekawy styl pochodzący prosto ze Szwecji. Drewniane, nowoczesne meble w różnych kolorach, stworzone tak, że doskonale pasują do gustu Europejczyków, posiadające prostą, ale interesującą formę i wysokiej jakości wykonanie, to doskonały pomysł na wyposażenie sypialni, której przecież nie zamierzamy zmieniać co roku. Dość klasyczne formy, które pasują do wielu różnych dodatków, stonowane detale ozdobne mebli i doskonała trwałość to główne cechy produktów takich producentów, jak na przykład Tenzo.

Szwedzka sypialnia, czyli jaka?

Jedną z najciekawszych aranżacji, którą watro każdemu zaproponować, jest stonowana, jasna sypialnia, wyposażona w białe meble i ściany w subtelnym kolorze beżu, jasnej zieleni, delikatnego brązu czy szarości. Duże, wygodne łóżko posiadające prostą, ale nowoczesną ramę, przykryte narzutą w innowacyjne wzory, która pasuje do innych akcentów, jak firany, czy obicie lampki nocnej, to najlepsze dopełnienie tego specyficznego stylu. Typowo szwedzkie meble, jak komoda Tenzo o klasycznej formie, drewnianych nogach i matowym wykończeniu, połączone z oryginalnymi dodatkami, jak np. krzesła Umbra, które można zakupić na stronie http://www.mebelio.pl/krzesla/umbra

krzesla-umbra

To taka aranżacja, wokół której nikt nie przejdzie obojętnie. Jednym słowem, szwedzki dość klasyczny, ale również nowoczesny styl, to doskonała baza dla ciekawych połączeń różnych technik. Prosty sposób na wyrażenie siebie poprzez dopasowywanie wzornictwa, formy i kolorystyki do innych detali pomieszczenia.

Gdzie można kupić meble w typowo szwedzkim stylu?

mieszkanie

W Polsce w sklepach stacjonarnych nadal nie mamy zbyt dużego wyboru, jeżeli chodzi o meble wykonane w tym stylu. O wiele więcej ciekawych propozycji można znaleźć w sklepach internetowych, szczególnie nowoczesnych i dobrze wyposażonych, jak na przykład mebelio

Zapisz

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź