20 lat gwarancji

0

W Unii Europejskiej dwa lata gwarancji to standard. Oczywiście, bywają wyjątki od tej reguły, jak np. zakupione na bazarku zegarki firmy „made in China”, na które dostajemy… tydzień gwarancji. Serio serio, kto nie wierzy, niech pogrzebie po Internecie, są na to dowody w postaci fotek, zamieszczonych na różnych demotywujących stronach. Ale nie mówmy o przypadkach patologicznych.

Skoro 2 lata to standard, to jak bardzo trzeba być pewnym jakości swojego sprzętu, żeby dać na niego 3 lata gwarancji? Albo 4? A co powiecie na… 20?

Tak to nie literówka – dwadzieścia lat gwarancji. Tyle właśnie oferuje Teka Polska Sp. z o. o., jeśli zdecydujemy się zakupić wyprodukowany przez nich zlewozmywak do końca roku 2014. O co chodzi?

Otóż, Teka Polska produkuje zlewozmywaki wykonane z różnych materiałów, w tym między innymi z tegranitu. Tegranit jest konglomeratem złożonym z naturalnego kamienia, połączonego bardzo twardym spoiwem. Jest to na tyle odporny materiał, że producent nie waha się oddać go we władanie naszej rodzince na całe 20 lat i upiera się, że w tym czasie sprzęt nie ma prawa się zniszczyć. Może nie zna naszej rodzinki, a może faktycznie tegranit jest trwały i odporny na wszystko? Najlepiej przekonać się na własnej skórze, a raczej na własnym zlewie. Jak to zrobić?

Aby skorzystać z promocji, przede wszystkim należy zdecydować się na zakup do końca roku 2014. Jak już decyzja zapadnie, wystarczy odwiedzić stronę AGDhome.pl i wybrać sobie jeden z modeli objętych promocją. Spokojnie, jest tam na tyle dużo wzorów i kolorów, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jak już zlew zostanie wybrany i zakupiony, należy zarejestrować nasz zakup w Systemie Rejestracji Gwarancji. Nie jest to specjalnie skomplikowane – znajdziecie go na stronce www.tekaserwis.com.pl. I co? I już. Można psuć… o ile się uda. Mamy na to całe dwadzieścia lat.

20-lat-gwarancji (2)

 

Podziel się ze znajomymi

Pozostaw odpowiedź